RN731JTTD2030C10
MFR.Part #
RN731JTTD2030C10
JLCPCB Part #
C3931586
Description
-55℃~+155℃ 203Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS