RN73R1JTTD2772B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2772B10
JLCPCB Part #
C3976573
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS