RN731JTTD8561D10
MFR.Part #
RN731JTTD8561D10
JLCPCB Part #
C3941336
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS