RN73R1ETTP3320F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP3320F25
JLCPCB Part #
C2500723
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS