RN73R1ETTP5601F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP5601F25
JLCPCB Part #
C3949583
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS