RN73R1JTTD77R7F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD77R7F25
JLCPCB Part #
C2497301
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 77.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS