RN73R1JTTD2213D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD2213D100
JLCPCB Part #
C2496192
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS