ERJ-S03F4302V
MFR.Part #
ERJ-S03F4302V
JLCPCB Part #
C3943931
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS