RN73R1JTTD1932F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1932F10
JLCPCB Part #
C2532748
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS