RN732ATTD9531D10
MFR.Part #
RN732ATTD9531D10
JLCPCB Part #
C4169258
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS