RN73R1JTTD1493C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1493C50
JLCPCB Part #
C3970947
Description
-55℃~+155℃ 100mW 149kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS