RK73G1JTTD1373C
MFR.Part #
RK73G1JTTD1373C
JLCPCB Part #
C2581125
Description
-55℃~+155℃ 100mW 137kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS