RN73R1JTTD2431F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2431F25
JLCPCB Part #
C2494864
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.43kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS