RN73R1JTTD1401A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1401A25
JLCPCB Part #
C4022143
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS