RG1608P-73R2-W-T1
MFR.Part #
RG1608P-73R2-W-T1
JLCPCB Part #
C1707270
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS