RN731JTTD15R2F50
MFR.Part #
RN731JTTD15R2F50
JLCPCB Part #
C4128424
Description
-55℃~+155℃ 15.2Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS