RN73R1JTTD1322F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1322F100
JLCPCB Part #
C2494842
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS