RN73H2ETTD2870B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2870B25
JLCPCB Part #
C4311713
Description
-55℃~+155℃ 250mW 287Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS