SG73P1ETTP1470F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1470F
JLCPCB Part #
C4297935
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS