RN73H2ETTD50R5F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD50R5F100
JLCPCB Part #
C3961376
Package
1210
Description
250mW 50.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS