RN73R1ETTP9420C10
MFR.Part #
RN73R1ETTP9420C10
JLCPCB Part #
C2551381
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 942Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS