RK73G1JRTTD4322F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JRTTD4322F
JLCPCB Part #
C6388763
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS