RK73G2ATTD3003C
MFR.Part #
RK73G2ATTD3003C
JLCPCB Part #
C5724821
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS