RN73R1ETTP9420F10
MFR.Part #
RN73R1ETTP9420F10
JLCPCB Part #
C4205184
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 942Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS