RN73R1ETTP68R1B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP68R1B10
JLCPCB Part #
C3970779
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 68.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS