RN73R1ETTP68R0D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP68R0D50
JLCPCB Part #
C4115372
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 68Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS