SG73S2ATTD5R1G
MFR.Part #
SG73S2ATTD5R1G
JLCPCB Part #
C4095593
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS