RN73R1ETTP6800C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP6800C25
JLCPCB Part #
C2522534
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS