RN73R2ETTD1963A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1963A25
JLCPCB Part #
C2611336
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS