RU1005FR082CS
MFR.Part #
RU1005FR082CS
JLCPCB Part #
C4289955
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS