RN73R1ETTP6802C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP6802C25
JLCPCB Part #
C4191554
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS