RN73R1ETTP5902B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP5902B50
JLCPCB Part #
C4070401
Description
-55℃~+155℃ 59kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS