RN73H2ETTD2553D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2553D100
JLCPCB Part #
C4091519
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS