RK73H2BRTTD1001F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1001F
JLCPCB Part #
C2599331
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS