SR732BTTDR174F
MFR.Part #
SR732BTTDR174F
JLCPCB Part #
C2600458
Description
-55℃~+150℃ 174mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS