RN732BTTD13R5D25
MFR.Part #
RN732BTTD13R5D25
JLCPCB Part #
C4257251
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS