RN731ETTP3832C50
MFR.Part #
RN731ETTP3832C50
JLCPCB Part #
C4222102
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS