RN73R1ETTP4592B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP4592B50
JLCPCB Part #
C4143155
Description
-55℃~+155℃ 45.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS