RN73R2ETTD4811F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD4811F100
JLCPCB Part #
C4294463
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.81kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS