RK73G1JTTD34R8F
MFR.Part #
RK73G1JTTD34R8F
JLCPCB Part #
C2578069
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS