RN732ATTD5112D100
MFR.Part #
RN732ATTD5112D100
JLCPCB Part #
C4004034
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS