RN732BTTD53R6F100
MFR.Part #
RN732BTTD53R6F100
JLCPCB Part #
C4292491
Description
-55℃~+155℃ 125mW 53.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS