RK73G2ARTTD56R0F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD56R0F
JLCPCB Part #
C5851551
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS