RN732BTTD1582C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1582C10
JLCPCB Part #
C3922850
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS