RN73R1ETTP4422F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP4422F50
JLCPCB Part #
C2499848
Description
-55℃~+155℃ 44.2kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS