TNPW040216K2BYTD
MFR.Part #
TNPW040216K2BYTD
JLCPCB Part #
C4287687
Description
-55℃~+125℃ 16.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount