RN73R1ETTP4421F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP4421F50
JLCPCB Part #
C2499867
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS