SG73S2BRTTD2200D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2200D
JLCPCB Part #
C7312778
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS