RN73R1ETTP4171C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP4171C50
JLCPCB Part #
C2521414
Description
-55℃~+155℃ 4.17kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS