RK73G2ATTD37R4D
MFR.Part #
RK73G2ATTD37R4D
JLCPCB Part #
C6181971
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS